Mucenici
Postat de sufletista in Dulciuri 4 Mar 2011 | 9057 vizualizari
este prima mea reteta de mucenici,sper sa le placa copiilor,este prima data cand mananc,
Inapoi la reteta
|
Comentarii (29)
la 04.03.2011, 16:57
as papa si eu
la 04.03.2011, 17:09
foarte buni dar nu se fac pe 9 sau am uitat eu ca am cuparat dar nu i-am facut
la 04.03.2011, 17:11
Super
si eu ii fac pe 9
la 04.03.2011, 17:32
cred ca sunt buni
la 04.03.2011, 18:58
pap tot, nu trebuia sa mai pui faina zic eu
ca se ingroasa zeama de la mucenici
la 04.03.2011, 18:58
abia astept sa vina 9 martie
la 04.03.2011, 19:26
grozavi
eu pun si nuca
la 04.03.2011, 20:01
nu stiu cand se mananca,eu iam facut acum pentru ca sa vad cum sunt
la 04.03.2011, 20:46
si mama facea
da punea si nuca taiata marunt...incearca
la 04.03.2011, 20:58
cris poti sa papi cat vrei in afara de mine nimeni nu sa atins de ei
la 04.03.2011, 21:00
motan,gina
la 04.03.2011, 21:02
rux.luk
la 04.03.2011, 21:02
elena,lia
COMENTEAZA