Muffins cu unt de arahidePostat de RuxyRux in Prajituri Eu va spun doar ca-s delicioase...daca nu ma credeti intrebati bucatarasii :))) pentru ei le-am preparat, sa le savureze la cafeaua din casuta cu povesti! Ah...cu dragoste si prietenie! :x Inapoi la reteta |
Delicioase!
foarte...multumesc!
Delicii by Ruxy
...eu zic ca au fost...dar cred ca mai ales compania le-a facut sa fie si mai delicioase!

))))))))))))))) Dar ce idee ZUZU!!!
)))))))))))))))))))) Simpaticooooo!
)))))))))
))
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|