Musaca de dovlecei cu sos de lecio si ceapaPostat de ladydi in Lasagna Am incercat sa nu pun seminte si in musaca, dar nu am reusit :P Ma strigau: vrem in musaca, vrem in musaca ;)) Nu am putut sa nu le indeplinesc dorinta. Apreciati totusi ca nu am pus chia :P Inapoi la reteta |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|