Musaca de dovlecei cu sos de lecio si ceapa
Postat de ladydi in Lasagna 23 Ian 2017 | 4036 vizualizari
Am incercat sa nu pun seminte si in musaca, dar nu am reusit :P Ma strigau: vrem in musaca, vrem in musaca ;)) Nu am putut sa nu le indeplinesc dorinta. Apreciati totusi ca nu am pus chia :P
Inapoi la reteta
|
Comentarii (18)
la 23.01.2017, 21:21
sigur este foarte gustoasa
la 23.01.2017, 21:32
buna
la 23.01.2017, 21:35
Iubesc dovleceii! Si apropo, abia m-am abtinut sa nu pun in checul cu nuca si niste chia, ca prea m-ai disperat si mi-ai starnit curiozitatea. Am renuntat, dar promit ca in urmatorul sa pun
la 23.01.2017, 21:36
Esti de belea.....o sa te strig Semintina........
la 23.01.2017, 21:38
Este bunaaaa. Hihi, Katty, ma bucur ca am reusit sa iti starnesc curiozitatea. De abia astept sa imi spui daca iti place.
la 23.01.2017, 21:41
Yummy, sună bine!
la 23.01.2017, 22:01
Buna mancarica
la 23.01.2017, 22:13
Cleme
Am devenit dependenta de seminte
la 24.01.2017, 00:33
la 24.01.2017, 09:29
la 24.01.2017, 10:37
la 24.01.2017, 15:59
Tocmai vroam să te botez Prințesa Semințelor
)
la 24.01.2017, 18:30
Cris
COMENTEAZA