Musaca de dovlecei cu sos de lecio si ceapa

Postat de ladydi in Lasagna
23 Ian 2017 | 4036 vizualizari

Am incercat sa nu pun seminte si in musaca, dar nu am reusit :P Ma strigau: vrem in musaca, vrem in musaca  ;))  Nu am putut sa nu le indeplinesc dorinta. Apreciati totusi ca nu am pus chia :P

Inapoi la reteta

Comentarii (18)

la 23.01.2017, 21:21
sigur este foarte gustoasa
la 23.01.2017, 21:32
buna
la 23.01.2017, 21:35
Iubesc dovleceii! Si apropo, abia m-am abtinut sa nu pun in checul cu nuca si niste chia, ca prea m-ai disperat si mi-ai starnit curiozitatea. Am renuntat, dar promit ca in urmatorul sa pun
la 23.01.2017, 21:36
Esti de belea.....o sa te strig Semintina........
la 23.01.2017, 21:38
Este bunaaaa. Hihi, Katty, ma bucur ca am reusit sa iti starnesc curiozitatea. De abia astept sa imi spui daca iti place.
la 23.01.2017, 21:41
Yummy, sună bine!
la 23.01.2017, 22:01
Buna mancarica
la 23.01.2017, 22:13
Cleme Am devenit dependenta de seminte
la 23.01.2017, 22:39
la 24.01.2017, 00:33
la 24.01.2017, 09:29
la 24.01.2017, 10:33
la 24.01.2017, 10:37
la 24.01.2017, 15:59
Tocmai vroam să te botez Prințesa Semințelor )
la 24.01.2017, 18:30
Cris

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or