Nachos Regalo
Postat de florian in Aperitive / Garnituri 22 Noi 2010 | 13504 vizualizari
Inapoi la reteta
|
Comentarii (26)
la 22.11.2010, 19:44
Por favor,vreau si eu o portie!!!





la 22.11.2010, 19:59
o bunatate 


la 22.11.2010, 20:34
gustul e ''robust''?


la 22.11.2010, 21:03
ce-mi place cum alinti rosiile"rosioare"
faina reteta si buna desigur
la 22.11.2010, 21:29
Robust...robust...aşa îmi alint eu bombele calorice!
la 22.11.2010, 21:32
mutumesc, Florin! chiar m-am amuzat! ai dreptate !

la 22.11.2010, 22:18
Florian deschide usa ca vin si eu la masa

la 22.11.2010, 23:01

la 22.11.2010, 23:57
pe gustul meu... arată super...
la 23.11.2010, 00:06
5furcu
la 23.11.2010, 02:07
Bine-ai venit!
la 23.11.2010, 07:48
Waw ce bunatate 
Te lingi pe degete
la 23.11.2010, 09:24
bun bun si merge o bere 





la 23.11.2010, 10:12
numa buni pentru o seara cu prietenii!!!
COMENTEAZA