Negresa a la DeyutzkyPostat de panacris in Prajituri Provocarea Philips Multicooker, continuă;) Așa că, de data asta am probat rețeta Andreei, alias deyutzky, http://www.bucataras.ro/retete/negresa-cu-glazura-de-ciocolata-58379.html, vă asigur că a avut mare succes, deși e un dulce de post ;) Zmeii, nu au aflat acest aspect încă :D Vedem reacțiile după ce voi posta rețea :))) Inapoi la reteta |
Fetelor!

ma bucur tare mult ca ai incercat-o si ca ti-a placut 
atunci, poate ma nimereste si pe mine un cuc
)))) sa o testez si eu la el
Baftă!
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|