Nudelsalat -Salata de paste, cu legume si sunca:)Postat de cris2711 in Salate Este reteta preferata a sotului meu,el o si pregateste,eu il ajut putin la taiat sunca si legumele.mai nelipsita de la gratare ,fripturi,etc.... Inapoi la reteta |
Si la mine e in plan, dar fara porumb
!
Sunt convins că e tare bună. E cam ciudat amestecul paste/porumb, dar rău nu are cum să fie. Încercăm şi pe asta Cris
)ce ziceam si eu cu gusturile astea,dar tu sti ca sunt multe versiuni de Nudelsalat



))))

)
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|