Ochelari pentru picnic
Postat de Constelatialeu in Dulciuri 3 Iun 2016 | 4231 vizualizari
Sa nu ne intre soarele-n ochisorii nostrii ca cacaoa......
Inapoi la reteta
|
Comentarii (16)
la 03.06.2016, 23:34
Eu am ochelarii mei
la 03.06.2016, 23:39
Motanel nu strica sa ai de rezerva....
la 04.06.2016, 00:26
adu-mi si mie niste ochelari ca nu mai vad bine
)
la 04.06.2016, 06:13
Ce buni!
la 04.06.2016, 06:53
Sa-mi lași și mie o pereche!
la 04.06.2016, 08:40
O să ne vezi mai mari sau mai mici?
la 04.06.2016, 10:35
si eu vreau
la 04.06.2016, 10:54
ce faini
tot n-aveam eu ochelari, acu am!
))
la 04.06.2016, 13:09
suuuper!
la 04.06.2016, 19:52
buni ochelari ai facut
la 05.06.2016, 18:50
Ia sa imi trimiti la pachet!
la 08.06.2016, 09:12
Am gasit reteta
Deastia n-am mancat la picnic, dar am luat cativa acasa...ne-am batut pe ei
la 09.06.2016, 16:38
foarte faini, desi traiesc cu regretul ca nu am reusit sa gust
la 09.06.2016, 22:58
Sa mai faci!
Pentru mine cu dioptrii mai mari
)))
COMENTEAZA