Omleta asortata
Postat de nadina73 in Aperitive / Garnituri 17 Aug 2010 | 6568 vizualizari
pentru mic mic dejun e prefecta
Inapoi la reteta
|
Comentarii (35)
la 17.08.2010, 23:47
o omleta destul d consistenta !

la 18.08.2010, 00:13
julia
e foarte buna



la 18.08.2010, 00:13
hai gina ca fac alta,tu mi-ai facut pofta
la 18.08.2010, 00:14
asa e teo

la 18.08.2010, 00:14
vin la micul dejun....
la 18.08.2010, 00:18
nu ai ambitie ela



la 18.08.2010, 01:16
Fac si eu rondul de noapte
super omleta ta , vad ca ai pus si dovlecel
la 18.08.2010, 09:41
Ce mic dejun copios !
E de retinut omleta si cu dovlecel
la 18.08.2010, 12:46
Primesc si eu o felie?
la 18.08.2010, 13:58
simo iar te-ai lipit de bucatarie ca magnetu de metal
la 18.08.2010, 14:08
Ce bine arata.
la 18.08.2010, 19:03
seara nu merge?
)
la 19.08.2010, 00:32

yam, yam am venit pregatita sa pap si eu o portie.
la 21.08.2010, 01:08
asa e sylvia mai nou ma replrofilez pe dovlecel chit ca ai mei uneori stramba din nas
la 21.08.2010, 01:08
bunica e super buna


COMENTEAZA