Omleta cu spanac- de la 2 ani
Postat de Oana in Mancare copii 2 Mai 2009 | 12460 vizualizari
Este ideala pentru micul dejun si foarte sanatoasa. Omleta o vom coace in tigaie de teflon, cu foarte putin unt.
Inapoi la reteta
|
Comentarii (4)
la 16.05.2009, 19:51
Vai de mine,Oana,salivez uitandu-ma la ea!Nu stiu daca mi-ar iesi chestia cu impachetatul1
la 16.05.2009, 21:17
Ei, nu-i greu! e senzationala, poate mai fac si eu curand
la 28.02.2010, 14:49
arata senzational, o vom devora, cu siguranta
la 28.02.2010, 20:16
E suuper buna!
Pofta mare!
COMENTEAZA