Orez cu lapte

Postat de caroline in Dulciuri
4 Iul 2013 | 4738 vizualizari

Mie orezul cu lapte imi aduce aminte de copilarie...voua nu?

Inapoi la reteta

Comentarii (16)

la 04.07.2013, 15:22
Uite ce repede am venit
la 04.07.2013, 15:23
Si eu, si eu!!!
la 04.07.2013, 15:28
la 04.07.2013, 15:32
Bun bun
la 04.07.2013, 15:38
Ai suficient pentru toti pofticiosii/
la 04.07.2013, 15:40
Buni daca nu e ...mai pregatim un rind
la 04.07.2013, 15:41
sigur ca da
la 04.07.2013, 15:41
Aaaa, ce poftesc la un astfel de desert!
la 04.07.2013, 15:45
Tare-i bun! N-am mai mancat de ceva vreme
la 04.07.2013, 16:44
Foarte bun si eu mereu il lipesc,sunt mare specialista...
la 04.07.2013, 16:54
place
la 04.07.2013, 17:47
Si mie imi place tare mult
la 04.07.2013, 18:21
Ce dragut! Si mie imi place dar nu prea fac, micuta mea nu-l mananca
la 04.07.2013, 20:04
Bunnnn
la 04.07.2013, 22:55
mmmm,de mult nu am mai mancat

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or