Orez cu lapte
Postat de caroline in Dulciuri 4 Iul 2013 | 4738 vizualizari
Mie orezul cu lapte imi aduce aminte de copilarie...voua nu?
Inapoi la reteta
|
Comentarii (16)
la 04.07.2013, 15:22
Uite ce repede am venit
la 04.07.2013, 15:23
Si eu, si eu!!!
la 04.07.2013, 15:32
Bun bun
la 04.07.2013, 15:38
Ai suficient pentru toti pofticiosii/
la 04.07.2013, 15:40
Buni daca nu e ...mai pregatim un rind
la 04.07.2013, 15:41
sigur ca da
la 04.07.2013, 15:41
Aaaa, ce poftesc la un astfel de desert!
la 04.07.2013, 15:45
Tare-i bun! N-am mai mancat de ceva vreme
la 04.07.2013, 16:44
Foarte bun si eu mereu il lipesc,sunt mare specialista...
la 04.07.2013, 16:54
place

la 04.07.2013, 17:47
Si mie imi place tare mult
la 04.07.2013, 18:21
Ce dragut!
Si mie imi place dar nu prea fac, micuta mea nu-l mananca
la 04.07.2013, 20:04
Bunnnn
la 04.07.2013, 22:55
mmmm,de mult nu am mai mancat
COMENTEAZA