Orez cu pui

Postat de LUK in Pui
7 Feb 2011 | 6983 vizualizari

...m-a tentat orezul facut de Criss2711

Inapoi la reteta

Comentarii (29)

la 07.02.2011, 21:34
la 07.02.2011, 21:36
mersi de vizita Ela
la 07.02.2011, 21:46
Tare bun si frumos...
la 07.02.2011, 21:48
Si ce bun ti-a iesit iubita mea Florina,a iesit bun nu-i asa?arata bombastic
la 07.02.2011, 21:56
Foarte frumos arata Luk!!!
la 07.02.2011, 22:07
si eu am facut zilele trecute,dar am pus si ciuperci
la 07.02.2011, 22:20
E tare bun ceva in genul asta fac si eu ca-i place tare mult baiatului meu
la 07.02.2011, 22:21
sti ca-mi place orezul facem schimb?
la 07.02.2011, 22:44
foarte buuuuuun
la 07.02.2011, 22:56
bun, bun ca doar sti ca-mi place orezul. Cred ca Luci nu fost prea incantat
la 07.02.2011, 23:04
la 07.02.2011, 23:21
Anca fie vorba intre noi(dar sa nu mai spui )..Luci nici nu l-a gustat..am mancat eu cu maica mea..dar lui Luci i-a placut cum arata
la 07.02.2011, 23:22
Kamy facem..da nu mai vreau mamaliga..vreau supa..ca daca e sa am de unde alege..
la 07.02.2011, 23:23
Mirela..Dia..Ela..Nadina..Ruxy..Nico...multumesc de vizita
la 07.02.2011, 23:24
da Criss a iesit foaaarte bun..eu de obicei nu prea mananc orez..ca nici sotului nu-i place si uite asa..dar vazand reteta ta...am zis hai sa mai lasam un pic cartofii in pauza..si mi-a placut

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or