Orez cu puiPostat de LUK in Pui ...m-a tentat orezul facut de Criss2711 Inapoi la reteta |
ceva in genul asta fac si eu ca-i place tare mult baiatului meu
facem schimb?
foarte buuuuuun
)..Luci nici nu l-a gustat..am mancat eu cu maica mea..dar lui Luci i-a placut cum arata
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|