Oua colorate pentru iepurasi
Postat de aziz in Prajituri 23 Apr 2011 | 4711 vizualizari
ideea mi-a venit de aici http://wwwelenasblog-elena.blogspot.com/2011/02/mini-checulete-in-coji-de-oua.html#comment-form insa eu am schimbat blatul acesta fiind de briose
Inapoi la reteta
|
Comentarii (21)
la 23.04.2011, 21:08
Paste fericit!
Ce-mi place Toparceanu!
la 23.04.2011, 21:22
si eu sunt iepuras
Paste fericit!
la 23.04.2011, 21:48
Paste linistit!!!!
la 23.04.2011, 23:03
si eu care credeam ca-ti plac oualelele
cit despre Topirceanu....NU AM CUVINTE
la 23.04.2011, 23:03
mihaelab
la 23.04.2011, 23:04
kamy
la 23.04.2011, 23:19
E noaptea Invierii, cand clopotele bat, cu lumanarile aprinse, cu sufletul curat, e noaptea sfanta-n care, cu totii murim cate putin ca sa ne nastem maine, mai buni si mai senini. Paste Fericit si Hristos a Inviat!!!
la 24.04.2011, 08:40
Paste Fericit!!!
la 24.04.2011, 09:43
ma bucur ca ti-au reusit ouale
sunt frumoase
te mai astept pe blogul meu
dar toate retetele le am si aici
la 24.04.2011, 14:24
sunt minunate
la 24.04.2011, 16:14
Superb!!!
la 24.04.2011, 18:45
Multumesc pentru Toparceanu, minunata poezia, versurile absolut incantatoare iar despre oua, nu mai am cuvinte. Paste fericit!
la 24.04.2011, 18:47
ce bine arata
la 24.04.2011, 20:36
Superb!!!!
Sarbatori fericite, Mona!
la 24.04.2011, 21:25
superbe
COMENTEAZA