Pahare racoroase IIPostat de aziz in Bauturi Nu stiu daca la voi este cald, ca la noi e jale de la primele ore ale diminetii... asa ca nimic nu-mi ramane de facut decat sa ma gandesc ce arome mai pot fi combinate pentru a racori familia inca o zi... deci ... Inapoi la reteta |
si de ce nu chiar doua pahare
am servit unul buuun si rece
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|