Pahare racoroase II
Postat de aziz in Bauturi 6 Iul 2011 | 4778 vizualizari
Nu stiu daca la voi este cald, ca la noi e jale de la primele ore ale diminetii... asa ca nimic nu-mi ramane de facut decat sa ma gandesc ce arome mai pot fi combinate pentru a racori familia inca o zi... deci ...
Inapoi la reteta
|
Comentarii (35)
la 06.07.2011, 16:00
kamy la racorit cu tine
la 06.07.2011, 16:01
monike, hai te astept
la 06.07.2011, 16:02
anca tie iti fac fara gheata atunci
la 06.07.2011, 16:03
valei sarii peste carla si rocs
acu na o sa ma iertati si dau portie dubla
la 06.07.2011, 18:13
prezent..numai sa nu ma lasi sa astept prea mult racoreala asta
sa stii ca si aici e f cald(Sicilia)
la 06.07.2011, 19:33
mai in Sicilia?si mama mea e pe acolo de vreo doua luni si zicea ca este foarte cald
la 06.07.2011, 21:13
tare bun si racoros
la 06.07.2011, 21:16
Mona, hai sa facem schimb
la 06.07.2011, 21:19
Brrrrrr la ce frig e la mine
da poti sa pui deoparte ca am auzit ca vine si vara
la 06.07.2011, 21:29
BUN,TARE BUN ..DAR CAND SE VA MAI INCALZI AFARA...NICI NU ZICI CA E LUNA LIU cUPTOR..ASA DE FRIG E AFARA!!!
scuzati caps"dar nu mai rescriu!
la 06.07.2011, 22:03
eduard
la 06.07.2011, 22:03
mirela sant foarte de acord
la 06.07.2011, 22:04
dia
s-a anuntat si ziua?sa stiu sa fiu pregatita
la 06.07.2011, 22:06
ionelo pt tine un ceai cu lamaie atunci si pastrez paharul pin s-o incalzi
la 08.07.2011, 01:49
bautura mea preferata ! cred ca este extraordinara,pentru ca in aceste zile cand afara sunt peste 45 de grade,imi prepar si eu ceva asemanator.in caz contrar ne topim! iti multumesc pentru comentarii.
COMENTEAZA