Pahare racoroase IIIPostat de aziz in Bauturi Am cumparat ieri un pepene foarte dulce,zemos si fara samburi multi care se cerea mancat si mai ales baut :))) deci: Inapoi la reteta |
bai , eu cu tine mor de ras si nici treaba nu mai fac
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|