Pahare racoroase III

Postat de aziz in Bauturi
26 Iul 2011 | 5232 vizualizari

Am cumparat ieri un pepene foarte dulce,zemos si fara samburi multi care se cerea mancat si mai ales baut :))) deci:

Inapoi la reteta

Comentarii (48)

la 27.07.2011, 09:28
ubulika
la 27.07.2011, 09:28
rocs cu mare drag!
la 27.07.2011, 09:29
dia ,cate poti duce
la 27.07.2011, 09:29
mirela nici o problema
la 27.07.2011, 09:30
menaaaaaaaa nu te-am vazut de un veac !!!hai de te racoreste
la 27.07.2011, 09:31
horia, esti invitatul meu oricand
la 27.07.2011, 09:31
gabytza cu drag
la 27.07.2011, 09:34
alinutzica, multumesc
la 27.07.2011, 09:35
luk ,eu stiu nu m-as incumeta sa rontzai,dar daca ei ii place !!!
la 27.07.2011, 10:11
ce bun!!!!!!!
la 31.07.2011, 14:45
ce deliciu
la 31.07.2011, 19:48
pusik
la 31.07.2011, 19:48
ela
la 02.08.2011, 10:38
woow! deci vreau sa stiu cum sta felia aia acolo zi-i ca ai lipit-o cu super glue
la 02.08.2011, 16:07
hai bai tu vrei sa spui ca nu a mai coborat de acolo nici in ziua de azi?ca e stafidita de atata super glue? zapacita

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or