Pahare racoroase IIIPostat de aziz in Bauturi Am cumparat ieri un pepene foarte dulce,zemos si fara samburi multi care se cerea mancat si mai ales baut :))) deci: Inapoi la reteta |
zi-i ca ai lipit-o cu super glue
zapacita
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|