Paine impletita in sase, cu rozmarin

Postat de RuxyRux in Piine
28 Noi 2010 | 5049 vizualizari

Din nou o reteta pe care am probat-o a Laurei Adamache...pe care o admir foarte tare...o painica absolut delicioasa si atat de aromata, unde mai pui ca e si foarte decorativa!

Inapoi la reteta

Comentarii (24)

la 28.11.2010, 17:46
extraordinar de frumoasarevin cu furci
la 28.11.2010, 17:56
la 28.11.2010, 18:02
Ce frumos arata
la 28.11.2010, 18:02
Ruxy ma innebunesti cu painicile tale suuuuuuuuper
la 28.11.2010, 18:06
Fetelor...va invit la paine calda
la 28.11.2010, 18:12
Vin,sper ca mai ai.
la 28.11.2010, 18:15
mmm...paine calda
la 28.11.2010, 18:23
5f
la 28.11.2010, 18:44
Mai am pentru voi toate la mine e brutarieeee
la 28.11.2010, 19:33
ce frumoase sunt painicile..... dar cu impletitul....trebuie sa mai studiez....
la 28.11.2010, 19:34
Nici pentru mine nu a fost simplu....e mai usor in trei ca la codite
la 28.11.2010, 22:19
wow.............ce frumos este impletita.................................
la 28.11.2010, 22:25
Medi
la 28.11.2010, 23:55
la 28.11.2010, 23:56
Mena la Ruxy si Ruxy la Mena in vizita...in acelasi timp...altfel nu puteam dormi

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or