Paine trandafir
Postat de RuxyRux in Piine 23 Dec 2012 | 5746 vizualizari
O paine buna bunuta si decorativa pentru masa de Craciun...
Inapoi la reteta
|
Comentarii (49)
la 23.12.2012, 22:02
ce frumoasa e!
la 23.12.2012, 22:03
Eu imi dau demisia sincer..Cu asa minunatii nu mai pot intra aici
..Ce sa zic decat bravo
la 23.12.2012, 22:03
E super, Ruxy!
la 23.12.2012, 22:05
place
la 23.12.2012, 22:07
Un trandafir fără ţepi
E o problemă Ruxy la cele prezentate de tine, că nu prea putem comenta, nu doar aplaudăm
la 23.12.2012, 22:09
buna buna a la Ruxy!
la 23.12.2012, 22:10
ruxy, faci niste painute si niste cozonaci!!!!!imi inchipui cum miroase la tine in casa!!!!bravo ca ai timp ptr atatea lucruri sa faci! te admir!!!
la 23.12.2012, 22:12
Eu sunt fana ta Ruxy, am incredere in retetele tale. Pupici.
la 23.12.2012, 22:13
mie nu-mi place uleiul de palmier, zisesem acum ceva timp ca nu e sanatos, cel putin in franta nu se mai vainde demult!dar asta e doar parerea mea si nu incerc sa schimb pe nimeni, deci intrebarea mea : e deranjeaza daca pun alt ulei? imi va iesi la fel ca painea ta?! ca tare bine arata!!!si cel fel de ulei as putea pune? te pupic!!!!
la 23.12.2012, 22:14
la favorite!!!!
la 23.12.2012, 22:23
Miti...multumesc draga mea
la 23.12.2012, 22:23
Angy...multumesc!
la 23.12.2012, 22:24
Rocs...ce simpatica esti
multumesc scumpo!
si te rog sa nu ti-o dai pentru ca am nevoie de tine!
COMENTEAZA