Painici cu cartofi

Postat de Irina in Piine
25 Apr 2013 | 5364 vizualizari

Am facut niste painici minunate. Daca nu le-as fi uns cu ou, ar fi fost de post.

Inapoi la reteta

Comentarii (26)

la 25.04.2013, 12:18
Nu stiam de unde vine miros de paine calda!
la 25.04.2013, 12:22
la 25.04.2013, 12:22
Ce gustoase painici!
la 25.04.2013, 12:28
aiaiaiai ce bine arata! as musca cu pofta dintr-una
la 25.04.2013, 12:37
buna painica
la 25.04.2013, 12:41
stiti ce bune au iesit? o sa ne facem niste pufosenii daca mai facem paine in casa.
la 25.04.2013, 12:44
delicioase
la 25.04.2013, 12:46
ce pufoase sunt
la 25.04.2013, 12:48
"stiti ce bune au iesit?" vrem si noi (( macar una mica
la 25.04.2013, 13:18
Acuma noi ar trebui sa te credem pe cuvant?
Vreau sa gust si apoi imi dau cu parerea )))))))))
la 25.04.2013, 13:19
Joi, 25 Aprilie 2013, 12:41:58 o sa ne facem niste pufosenii daca mai facem paine in casa.
la 25.04.2013, 13:41
place
la 25.04.2013, 13:50
Laura, una special pentru tine, cu drag!
la 25.04.2013, 13:51
Dia, gusta! Ce, pe mine trebuie sa ma crezi pe cuvant?
la 25.04.2013, 13:54
Tabita, stii cum creste painea... La fel si noi!

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or