Pangasius panePostat de mihaelar63 in Pangasius Baiatul meu care nu mai este copil , face nazuri , vrea doar peste fara os . Ii place mult pangasiusul. Inapoi la reteta |
tot 5f
multumesc Nadina 



bineinteles esti servita , vrei sa aiba ochii negrii sau....












ce frumos arata!















Am urat peste tot "La Multi Ani! ", dar pe pagina personala nu 







|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|