Papanasi pt bebelusi
Postat de pusikmea in Mancare copii 30 Mai 2010 | 19677 vizualizari
dupa 6 luni
Inapoi la reteta
|
Comentarii (20)
la 30.05.2010, 20:11
Ce zici acolo pt bebelusi
eu as da o raita prin ei
hai recunoaste,k mai multi ai bagat tu decat andutu
la 30.05.2010, 20:18
stiu pentru bebei mari am zis eu
la 30.05.2010, 20:19
vreau si eu
si eu sunt bebe
la 30.05.2010, 20:21
super danuta ce bebei ca si noi mancam ca sparti
5 furcu ela si aici te gasec?
la 30.05.2010, 20:29
ramo, sa sti ca el baga o lingurita, eu 5
la 30.05.2010, 20:30
fetelor, mai am cativa, papati
la 30.05.2010, 20:32
am plceat danuta vin acuma o iau si pe rocsi cu ela ne primesti

la 30.05.2010, 20:34
haide-ti, usa e deschisa pt voi
la 30.05.2010, 20:44
Stiu eu ce stiu
parca te cunosc de undeva


miss you!!!
la 30.05.2010, 20:56




am luat o portie mica,mica dar am lasat furculitele pentru ea

la 30.05.2010, 20:59
buna reteta
o so facem curand
la 30.05.2010, 22:21
mmmm delicioase
la 30.05.2010, 23:30
ce placere pentru bebelusi !
la 31.05.2010, 08:38
ramo, ma cunosti bine
la 31.05.2010, 08:38
mena, multumesc
COMENTEAZA