Papanasi pt bebelusi

Postat de pusikmea in Mancare copii
30 Mai 2010 | 19677 vizualizari

dupa 6 luni

Inapoi la reteta

Comentarii (20)

la 30.05.2010, 20:11
Ce zici acolo pt bebelusi eu as da o raita prin ei hai recunoaste,k mai multi ai bagat tu decat andutu
la 30.05.2010, 20:18
stiu pentru bebei mari am zis eu
la 30.05.2010, 20:19
vreau si eu si eu sunt bebe
la 30.05.2010, 20:21
super danuta ce bebei ca si noi mancam ca sparti5 furcu ela si aici te gasec?
la 30.05.2010, 20:29
ramo, sa sti ca el baga o lingurita, eu 5
la 30.05.2010, 20:30
fetelor, mai am cativa, papati
la 30.05.2010, 20:32
am plceat danuta vin acuma o iau si pe rocsi cu ela ne primesti
la 30.05.2010, 20:34
haide-ti, usa e deschisa pt voi
la 30.05.2010, 20:44
Stiu eu ce stiu parca te cunosc de undeva miss you!!!
la 30.05.2010, 20:56
am luat o portie mica,mica dar am lasat furculitele pentru ea
la 30.05.2010, 20:59
buna reteta o so facem curand
la 30.05.2010, 22:21
mmmm delicioase
la 30.05.2010, 23:30
ce placere pentru bebelusi !
la 31.05.2010, 08:38
ramo, ma cunosti bine
la 31.05.2010, 08:38
mena, multumesc

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or