Pasca cu brinza de vaci

Postat de nadina73 in Dulciuri
1 Apr 2010 | 11110 vizualizari

cred ca e MINUNATA ,inca nu am probat-o abia sambata noaptea va pot spune gustul

Inapoi la reteta

Comentarii (14)

la 02.04.2010, 00:34
Nadina ce bine arata
la 02.04.2010, 00:46
vreau si eu o feliuta mica,se poate?arata foarte bine si are branza nu gluma
la 02.04.2010, 02:19
Nadina, sa ai un Paste frumos si linistit! pasca ti-a iesit super
la 02.04.2010, 10:10
f bn arata
la 02.04.2010, 22:38
Va pot spune eu: e senzationala! Mama mea face asa pasca
la 02.04.2010, 22:44
arata foarte bine Pasca! un Paste fericit!
la 03.04.2010, 23:02
minunata,bravo
la 04.04.2010, 13:11
arata tare frumos
la 05.04.2010, 01:38
HRISTOS A INVIAT! prima data cand am venit de la INVIERE am taiat o bucata grozava din pasca si am topit-o,e prima data cand fac reteta asta dar e foarte foarte buna e minunata
la 06.04.2010, 00:44
[Bs: 19] [bs: 19] [bs: 11] [bs: 11] [bs: 10]dupa o bucata buna merge si o bere
la 09.04.2010, 23:46
da a mers cu o bere ca nu mai e ,data viitoare
la 16.04.2010, 01:06
la 16.03.2011, 12:25
la 16.03.2011, 12:43

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or