Pasca cu brinza de vaci
Postat de nadina73 in Dulciuri 1 Apr 2010 | 11110 vizualizari
cred ca e MINUNATA ,inca nu am probat-o abia sambata noaptea va pot spune gustul
Inapoi la reteta
|
Comentarii (14)
la 02.04.2010, 00:34
Nadina ce bine arata
la 02.04.2010, 00:46
vreau si eu o feliuta mica,se poate?arata foarte bine si are branza nu gluma





la 02.04.2010, 02:19
Nadina, sa ai un Paste frumos si linistit! pasca ti-a iesit super
la 02.04.2010, 10:10
f bn arata
la 02.04.2010, 22:38
Va pot spune eu: e senzationala! Mama mea face asa pasca
la 02.04.2010, 22:44
arata foarte bine Pasca! un Paste fericit!
la 03.04.2010, 23:02
minunata,bravo






la 04.04.2010, 13:11
arata tare frumos
la 05.04.2010, 01:38
HRISTOS A INVIAT! prima data cand am venit de la INVIERE am taiat o bucata grozava din pasca si am topit-o,e prima data cand fac reteta asta dar e foarte foarte buna e minunata


la 06.04.2010, 00:44
[Bs: 19] [bs: 19] [bs: 11] [bs: 11] [bs: 10]dupa o bucata buna merge si o bere
la 09.04.2010, 23:46
da a mers cu o bere ca nu mai e ,data viitoare 
COMENTEAZA