Pastai conservatePostat de mihaelab in Conserve
Inapoi la reteta
|
,eu aceasta reteta o am de l;a vecina mea care zicea ca intr-un an le-a pus fara aspirina si sau inmuiat dar de cand le pune asa tin foarte bine
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|