Paste cu brie si dulceata de ardei iutiPostat de privatelaura in Spaghete Am primit acum catva timp o dulceata de ardei iuti de la Simo scumpa. Am gustat-o, este delicioasa. Si am asteptat ocazia perfecta sa o savurez. Inapoi la reteta |
)
n-as gusta brie nici cu pistolul la cap ...
Lasa, Diana ca gust eu si pentru tine
))
)

vreau si eu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|