Paste cu busuioc, ciuperci si sos iute de gogosar
Postat de Ina in Mancaruri de post 27 Noi 2013 | 5924 vizualizari
Inapoi la reteta
|
Comentarii (27)
la 27.11.2013, 21:24
dau deoparte ciupercile si pap si eu
la 27.11.2013, 21:26
Hai ca-ti prepar o portie separat
la 27.11.2013, 21:28
Da, Ina, de ce faci separatisme
Adică dacă faci, pune-mi şi mie două porţii, că nu-s pretenţios, vezi doar.
la 27.11.2013, 21:30
Parinte, pai vine la masa mea si sa nu-i fac cum ii place?
)
Si-apoi, stiind ca-ti e pe plac mancarea, iti dau si 3 portii
la 27.11.2013, 21:31
nu ma , nu trebuie, le dau eu deoparte ca nu e ca branza de se lipeste
) , ma descurc
la 27.11.2013, 21:31
Stai Ina,ca doar or mai fi si altii,nu-i da tot parintelui
)))
la 27.11.2013, 21:33
Timea
27.11.2013, 21:31
nu ma , nu trebuie, le dau eu deoparte ca nu e ca branza de se lipeste
la 27.11.2013, 21:36
ce bunatate ai facut tu aicisa?
la 27.11.2013, 21:40
Timea
)
la 27.11.2013, 21:41
Vaai, Cookie, ce parere buna ai tu despre mine
Nu indraznesc sa ma uit de cand sunt pozele, dar sigur reteta are mai mult de jumatate de an
la 27.11.2013, 21:41
Dia
la 27.11.2013, 21:50
Bune
la 27.11.2013, 21:55
Rocsi
la 27.11.2013, 21:57
Acum citesc mai bine la Cookie: vazusem " acusica" si m-am dat de gol ca-i reteta expirata
)
COMENTEAZA