Paste cu ton
Postat de postavaru in Fusilli 21 Dec 2010 | 11409 vizualizari
Astazi nu am avut timp sa gatesc (si nici chef :)), asa ca am facut ceva rapid, dar gustos.
Inapoi la reteta
|
Comentarii (22)
la 22.12.2010, 00:05
super a iesit..cu toata lipsa de chef
5
..tre s arevin si cu furcile ca iar nu apar...
la 22.12.2010, 00:16
voi nu aveti somn? Sa sti ca sunt tare bune pastele cu ton si rapide. Pana a mancat Dragos desertul (adica niste fursecuri) au fost gata si pastele mele
la 22.12.2010, 09:59
cred...uite ca nici azi n-au aparut furcile..ceva nu e in regula..
la 22.12.2010, 10:10
Cum era sa le scap
super
la 22.12.2010, 11:00
nu as refuza niciodata asa ceva
la 22.12.2010, 12:35
bune rau
la 22.12.2010, 16:14
Ruxy nu le rata, sa sunt bune, bune
la 22.12.2010, 16:14
Multumesc Retetegg
la 22.12.2010, 16:14
Mona sa nici nu refuzi, ca ma supar
la 22.12.2010, 16:15
Vladimir asa este.
la 23.12.2010, 17:25
vasazica...ptr ca nu mananc asa ceva si nici nu te-ai prea muncit
sa-ti dau 3 f
??
...e treaca de la mine 5f
la 03.01.2011, 23:58
buna ziua,
cu tot respectul dar...: NICIODATA ceapa la pastele cu ton si sos de rosii. niciodata bulion. daca dorim sa personalizam si sa o romanizam, atunci e ok. pofta buna
la 04.01.2011, 00:04
Cu tot respectul alexana,dar am recitit reteta si nu a specificat ca ar fi o reteta italiana originala etc......e doar gustul personal si daca ei ii place acesta combinatie unde ar fi problema?
COMENTEAZA