Paste cu ton

Postat de postavaru in Fusilli
21 Dec 2010 | 11409 vizualizari

Astazi nu am avut timp sa gatesc (si nici chef :)), asa ca am facut ceva rapid, dar gustos.

Inapoi la reteta

Comentarii (22)

la 22.12.2010, 00:05
super a iesit..cu toata lipsa de chef 5 ..tre s arevin si cu furcile ca iar nu apar...
la 22.12.2010, 00:16
voi nu aveti somn? Sa sti ca sunt tare bune pastele cu ton si rapide. Pana a mancat Dragos desertul (adica niste fursecuri) au fost gata si pastele mele
la 22.12.2010, 09:59
cred...uite ca nici azi n-au aparut furcile..ceva nu e in regula..
la 22.12.2010, 10:10
Cum era sa le scap super
la 22.12.2010, 10:17
5
la 22.12.2010, 11:00
nu as refuza niciodata asa ceva
la 22.12.2010, 12:35
bune rau
la 22.12.2010, 16:14
Ruxy nu le rata, sa sunt bune, bune
la 22.12.2010, 16:14
Multumesc Retetegg
la 22.12.2010, 16:14
Mona sa nici nu refuzi, ca ma supar
la 22.12.2010, 16:15
Vladimir asa este.
la 22.12.2010, 16:55
la 23.12.2010, 17:25
vasazica...ptr ca nu mananc asa ceva si nici nu te-ai prea muncit sa-ti dau 3 f ?? ...e treaca de la mine 5f
la 03.01.2011, 23:58
buna ziua,
cu tot respectul dar...: NICIODATA ceapa la pastele cu ton si sos de rosii. niciodata bulion. daca dorim sa personalizam si sa o romanizam, atunci e ok. pofta buna
la 04.01.2011, 00:04
Cu tot respectul alexana,dar am recitit reteta si nu a specificat ca ar fi o reteta italiana originala etc......e doar gustul personal si daca ei ii place acesta combinatie unde ar fi problema?

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or