Paste integrale cu legume si sos mexican

Postat de timea in Spaghete
24 Iul 2012 | 11114 vizualizari

Inapoi la reteta

Comentarii (38)

la 24.07.2012, 22:36
Dia, eu am consumat zilele astea, multa branza cu mucegai albastru, in defavoarea ciocolatei
Stiu ca lui Timea, nu/i place, dar "De gustibus non est disputandum", conform proverbului latin, ce l/am invatat in cls. VIII /a
la 24.07.2012, 22:47
Hai Simona am si branza daca vrei, e plin frigiderul
la 24.07.2012, 22:48
Cristina nu am nici o treaba cu oamenii normali care mananca branzeturi . As vrea sa pot manca si eu in primul rand ca m-am saturat de lumea din jurul meu care nu ma intelege si in al doilea rand ca nu am Ca de cand ma stiu
la 24.07.2012, 22:53
la 24.07.2012, 22:55
Cristina,nici mie nu-mi plac chiar toate branzeturile,de exemplu cea cu mucegai nu-mi place
la 24.07.2012, 23:01
Cred ca sunt bune!
la 24.07.2012, 23:06
Zamfira
la 24.07.2012, 23:07
Rocsi a fost o inventie de moment cu ce aveam prin frigider, dar sunt foarte gustoase in combinatia asta!
la 24.07.2012, 23:12
dai s-o bere?
la 24.07.2012, 23:16
dau si doua Miha si daca imi ceri si tu branza am in frigider o gramada
la 25.07.2012, 05:27
ce darnica esti????numai sa ajunga la toata lumea
la 25.07.2012, 08:41
Iri daca nu ajunge mai facem
la 25.07.2012, 08:47
Offfff,postezi bunatatile numai la ore "mici"
la 25.07.2012, 09:07
ce bine arata
la 25.07.2012, 09:22
Bunica postez atunci ca stiu ca sunteti satui si nu va mai trebuie

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or