Paste integrale cu legume si sos mexican
Postat de timea in Spaghete 24 Iul 2012 | 11114 vizualizari
Inapoi la reteta
|
Comentarii (38)
la 24.07.2012, 22:36
Dia, eu am consumat zilele astea, multa branza cu mucegai albastru, in defavoarea ciocolatei
Stiu ca lui Timea, nu/i place, dar "De gustibus non est disputandum", conform proverbului latin, ce l/am invatat in cls. VIII /a
la 24.07.2012, 22:47
Hai Simona
am si branza daca vrei, e plin frigiderul
la 24.07.2012, 22:48
Cristina nu am nici o treaba cu oamenii normali care mananca branzeturi
. As vrea sa pot manca si eu in primul rand ca m-am saturat de lumea din jurul meu care nu ma intelege
si in al doilea rand ca nu am Ca de cand ma stiu
la 24.07.2012, 22:55
Cristina,nici mie nu-mi plac chiar toate branzeturile,de exemplu cea cu mucegai nu-mi place
la 24.07.2012, 23:01
Cred ca sunt bune!
la 24.07.2012, 23:06
Zamfira
la 24.07.2012, 23:07
Rocsi a fost o inventie de moment cu ce aveam prin frigider, dar sunt foarte gustoase in combinatia asta!
la 24.07.2012, 23:12
dai s-o bere?
la 24.07.2012, 23:16
dau si doua Miha 
si daca imi ceri si tu branza am in frigider o gramada
la 25.07.2012, 05:27
ce darnica esti????numai sa ajunga la toata lumea
la 25.07.2012, 08:41
Iri daca nu ajunge mai facem
la 25.07.2012, 08:47
Offfff,postezi bunatatile numai la ore "mici"
la 25.07.2012, 09:07
ce bine arata
la 25.07.2012, 09:22
Bunica postez atunci ca stiu ca sunteti satui si nu va mai trebuie
COMENTEAZA