Pastrav clasic la cuptor
Postat de panacris in Pastrav 24 Noi 2012 | 8195 vizualizari
Un peste gustos si fara oase multe ;)
Inapoi la reteta
|
Comentarii (19)
la 24.11.2012, 17:33
bun
la 24.11.2012, 17:35
dementiala papa! ador pestele
la 24.11.2012, 17:39
Any
la 24.11.2012, 17:39
Cât îmi place mie clasicul
la 24.11.2012, 17:39
Laura
, pestele e bun in perioada asta
la 24.11.2012, 17:40
delicios!
la 24.11.2012, 17:57
un deliciu
la 24.11.2012, 18:05
foarte gustos
la 24.11.2012, 18:46
foarte bun
la 24.11.2012, 18:46
Ai facut si mamaligaaa!
la 24.11.2012, 19:27
mmm gustos
la 24.11.2012, 22:20
Pastravul ii place cel mai mult mamei...
COMENTEAZA