Pastrav pe pat de legume
Postat de danakarin in Pastrav 6 Noi 2011 | 8327 vizualizari
Am gatit pastravul ieri seara impreuna cu un prieten vechi din orasul meu natal. Mai exact...el a prajit pestele si eu am facut salata...l-am mincat stropit cu un vinisor portughez alb...
Hmmmm ........A iestit f. gustos si m.am gindit sa vi-l prezint si voua.
Inapoi la reteta
|
Comentarii (25)
la 06.11.2011, 22:54
bun
la 06.11.2011, 23:11
da da si noi vrem ,mai aveti
la 06.11.2011, 23:36
Pesteee, bun bun!
la 06.11.2011, 23:44
ma bucur ca va place, multzumesc pentru aprecieri !!!! De avut nu mai am, am mincat tot, dar...am sa mai fac...si pt mine a fost premiera.
la 06.11.2011, 23:56
Imi place mult pastravul
la 07.11.2011, 00:32
multzumesc pentru vizionare si aprecieri, Miuta
la 07.11.2011, 05:08
Pastravul este pestele care imi place cel mai mult. Cu putin vin cred ca a fost delicios.
la 07.11.2011, 07:38
nu refuz niciodata o masa cu peste,asa ca voi veni la pranz la tine....................
la 07.11.2011, 07:41
cu tot dragul, Medi !!
la 07.11.2011, 07:42
Draga Carmen, este delicios !! Cred ca i-a facut bine si sa stea un pic cu mirodeniile la rece. multzumesc de vitzionare si de aprecieri.
la 07.11.2011, 08:47
bun pastravul
la 07.11.2011, 08:56
Tare imi place pestele facut in modul asta, dar ai mei nu-l vor decat prajit.
la 07.11.2011, 09:27
bun bun
la 07.11.2011, 10:50
pestele preferat al mamei!!!
la 07.11.2011, 18:05
Micha. LUK," Motane", Rocsi va multzumesc tuturor pentru aprecieri, ma bucur ca v-a placut reteta mea,
COMENTEAZA