la 14.04.2010, 11:28 Super! Esti grozava fata! Cand am citit "tiramisu" ma gandeam ca ai facut un pate cu cafea.
la 14.04.2010, 11:34 Foarte bine arata.Bravo pentru imaginatie.
la 14.04.2010, 11:45 multumesc!
lasa miha ca si tu m-ai pacalit cu fasolica aia batuta cu mot de ziceai ca e prajiturica!
la 14.04.2010, 11:57
la 14.04.2010, 11:57 felicitari
la 14.04.2010, 12:05 fain.
la 14.04.2010, 12:53 multumesc fetelor!
la 14.04.2010, 13:13 merge si la bebi asta, bravo
la 14.04.2010, 13:33 Super reteta !
la 14.04.2010, 14:25 pusikmea de la bebi pleaca totul!
la 14.04.2010, 14:25 Sylvia multumesc!
la 14.04.2010, 15:09 asa este, totul se invarte in jurul lor, stiu k bebitele tale sunt sursa ta de inspiratie, eu mai am de asteptat un pic pana o sa ma apuc de pictat
la 14.04.2010, 15:29 cred ca si cei mai pretentiosi nu ar avea ce sa comenteze