Pate Tiramisu

Postat de epurasha2bb in Aperitive / Garnituri
14 Apr 2010 | 5205 vizualizari

Inapoi la reteta

Comentarii (19)

la 14.04.2010, 11:28
Super! Esti grozava fata! Cand am citit "tiramisu" ma gandeam ca ai facut un pate cu cafea.
la 14.04.2010, 11:34
Foarte bine arata.Bravo pentru imaginatie.
la 14.04.2010, 11:45
multumesc!
lasa miha ca si tu m-ai pacalit cu fasolica aia batuta cu mot de ziceai ca e prajiturica!
la 14.04.2010, 11:57
la 14.04.2010, 11:57
felicitari
la 14.04.2010, 12:05
fain.
la 14.04.2010, 12:53
multumesc fetelor!
la 14.04.2010, 13:13
merge si la bebi asta, bravo
la 14.04.2010, 13:33
Super reteta !
la 14.04.2010, 14:25
pusikmea de la bebi pleaca totul!
la 14.04.2010, 14:25
Sylvia multumesc!
la 14.04.2010, 15:09
asa este, totul se invarte in jurul lor, stiu k bebitele tale sunt sursa ta de inspiratie, eu mai am de asteptat un pic pana o sa ma apuc de pictat
la 14.04.2010, 15:29
cred ca si cei mai pretentiosi nu ar avea ce sa comenteze
la 14.04.2010, 16:53
multumec!
la 14.04.2010, 18:24
ce tare e!

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or