Pateuri cu ciuperci
Postat de mihaelar63 in Aperitive / Garnituri 1 Iul 2014 | 12391 vizualizari
Am trecut pe langa un stand cu acele Fornetti. Mirosul de ciuperci m-a tentat dar stiam ca stomacul meu nu ar fi fost fericit. Am preferat sa "rabd" pana am ajuns acasa si mi-am manufacturat propiile pateuri.
Inapoi la reteta
|
Comentarii (26)
la 01.07.2014, 00:20
ce bune sunt
la 01.07.2014, 00:23
De obicei eu prepar ciupercile cu usturoi . Dar trecand pe langa stand , nasul mi-a indicat ca ciupercile sunt cu ceapa
)
la 01.07.2014, 00:24
Daca nu le faceam in post caleam ciupercile in putin unt , cred ca erau si mai delicioase !!!
la 01.07.2014, 00:31
Cat de mult imi placeau!
NU am mai mancat de ani de zile
la 01.07.2014, 00:34
Sotul meu este mai ambitios si refuza sa manance ,, cocaturi'' din acestea . Dar eu nu am mai putut de pofta
la 01.07.2014, 01:04
Si noi
Mancam destul de sanatos si curat... rar cate o pizza sau preparate, chipsuri niciodata, iar fornetti/foietaje de genul,,, o adta pe an e mult
la 01.07.2014, 06:36
minunate!
la 01.07.2014, 06:43
As lua cateva cu mine la servici!
la 01.07.2014, 07:56
minunate!
la 01.07.2014, 08:08
Gustoase!
la 01.07.2014, 08:12
gustoase
la 01.07.2014, 11:49
Ce bine arata!
la 01.07.2014, 12:50
Tare bune!

COMENTEAZA