Desert cheesecake cu fulgi de ciocolata si pere caramelizate
Postat de rocsi_1612
Crusta: Rupeti biscuitii bucati, ii puneti in blender si ii maruntiti. Untul il topiti pe baie de aburi. Amestecati biscuitii cu untul topit bine. La final adaugati laptele, amestecati bine....
Citeste continuarea


cred ca-s delicioase, mai ales cu waffe 
cred si eu ca-s delicioase, Miha!

