Pernite cu branza
Postat de lia in Aperitive / Garnituri 7 Dec 2010 | 5739 vizualizari
Delicioase la micul dejun langa un pahar de lapte.
Inapoi la reteta
|
Comentarii (23)
la 07.12.2010, 19:54
arata super
la 07.12.2010, 20:14
ohhh... poftesc şi eu la ele
la 07.12.2010, 20:17
bune, bune 1
la 07.12.2010, 20:26
ioi
usor si bun
5f
la 07.12.2010, 20:51
am venit sa-mi rezerv pentru dimineata la cafea
la 07.12.2010, 21:12
As gusta si eu una, doua
la 07.12.2010, 21:45
Delicioase
la 07.12.2010, 22:04
emoticonul asta
nu e ok. da impresia de site militar ... marasesti marasti oituz. cine e de acord sa fie scos sa trimita un email la bucataras[at]yahoo.com cu subiectul "SCOATE EMOTICONUL DOMLE". un email primit e suficient
la 07.12.2010, 22:08
ce ai Mircea cu emoticoanele?
mai bine mai adaugam cateva
la 07.12.2010, 22:13
da ... cand o sa te hotarasti tu o sa-ti promovam o unghie pe post de emoticon ... decizi tu care
la 07.12.2010, 22:21
mie ce imi promovezi la emoticon???Mircea
la 07.12.2010, 22:22
bag de seama ca eu eram militarul aici
COMENTEAZA