Piept de pui cu lamaie si tartufo
Postat de gurita_ta2005 in Pui 20 Aug 2015 | 3954 vizualizari
Tratufo inseamna trufe ,este cel de vara
Inapoi la reteta
|
Comentarii (34)
la 20.08.2015, 11:48
Da,vreau si eu ca-mi place!
la 20.08.2015, 11:55
Am venit sa vad ce e tartufo, ca n-am mai auzit de el. Ce bine arata totul
la 20.08.2015, 12:20
fOARTE BUN!
la 20.08.2015, 12:39
Nu am gustat trufe, chiar sunt curioasa ce gust au si daca mi-ar placea...adica daca chiar m-ar da pe spate la cat sunt de scumpe
la 20.08.2015, 13:04
Bun bun!
la 20.08.2015, 13:06
Simona, scrie tartufo, nu trufe
la 20.08.2015, 13:29
Ceva nou pentru noi, dar cu siguranta foarte bun!
la 20.08.2015, 13:46
Andra, din cate stiu eu tartufo=trufa
la 20.08.2015, 13:48
Sunt de mai multe varietati:alb, negru, de vară, de iarnă...asta stiu eu...
la 20.08.2015, 14:17
fain arata
!
la 20.08.2015, 14:38
.
la 20.08.2015, 15:07
Eeeeee,deja delicateseeeeee!
COMENTEAZA