Piept de pui cu lamaie si tartufo

Postat de gurita_ta2005 in Pui
20 Aug 2015 | 3954 vizualizari

Tratufo inseamna trufe ,este cel de vara

Inapoi la reteta

Comentarii (34)

la 20.08.2015, 11:48
Da,vreau si eu ca-mi place!
la 20.08.2015, 11:48
la 20.08.2015, 11:51
la 20.08.2015, 11:55
Am venit sa vad ce e tartufo, ca n-am mai auzit de el. Ce bine arata totul
la 20.08.2015, 12:20
fOARTE BUN!
la 20.08.2015, 12:39
Nu am gustat trufe, chiar sunt curioasa ce gust au si daca mi-ar placea...adica daca chiar m-ar da pe spate la cat sunt de scumpe
la 20.08.2015, 13:04
Bun bun!
la 20.08.2015, 13:06
Simona, scrie tartufo, nu trufe
la 20.08.2015, 13:29
Ceva nou pentru noi, dar cu siguranta foarte bun!
la 20.08.2015, 13:46
Andra, din cate stiu eu tartufo=trufa
la 20.08.2015, 13:48
Sunt de mai multe varietati:alb, negru, de vară, de iarnă...asta stiu eu...
la 20.08.2015, 14:17
fain arata !
la 20.08.2015, 14:37
...
la 20.08.2015, 14:38
.
la 20.08.2015, 15:07
Eeeeee,deja delicateseeeeee!

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or