Piept de pui cu mere si stafide
Postat de alldaycooking in Pui 19 Dec 2011 | 4989 vizualizari
Inapoi la reteta
|
Comentarii (20)
la 19.12.2011, 12:05
ce combinatie minunata de arome
la 19.12.2011, 12:56
super combinatia
la 19.12.2011, 13:08
imi place combinatia!
la 19.12.2011, 13:15
Multumesc frumos! Noua ne place combinatia de carne de pui cu fructe si condimente mai neobisnuite pentru o friptura!
la 19.12.2011, 13:26
bun bun
la 19.12.2011, 13:51
faina combinatia
la 19.12.2011, 14:37
Super delicios!!!
la 19.12.2011, 15:20
Deosebit si interesant
Imi place cum prezinti preparatele
la 19.12.2011, 18:06
Va multumesc frumos pentru comentarii! Ma bucur ca va place reteta mea!
la 19.12.2011, 18:47
Ce-mi place combinatia !
la 19.12.2011, 20:35
ce interesanta reteta!
la 19.12.2011, 20:48
Multumesc frumos Buni si Rocsi!
COMENTEAZA