Piept de pui cu sos Gorgonzola
Postat de medioto59 in Pui 25 Iun 2012 | 13922 vizualizari
Inapoi la reteta
|
Comentarii (19)
la 25.06.2012, 08:42
fac si comentarii daca spuneti ca mi-ati citit tot articolul .Multumesc anticipat !
la 25.06.2012, 08:45
musai sa incerc si eu gorgonzola asta 
la 25.06.2012, 08:46
bun bun
la 25.06.2012, 08:57
ce bine arata
la 25.06.2012, 09:39
Mutulica despre ce articol e vorba?
la 25.06.2012, 09:40
Dia, sa stii ca m-am gandit la tine.......sunt sigura ca o sa-ti placa dupa cate iti cunosc eu gusturile.
la 25.06.2012, 09:40
multam,Motanele!
la 25.06.2012, 09:40
multumesc,Sufletista!
la 25.06.2012, 09:42
vezi daca nu stiu ce gust are si la concurs am raspuns gresit
))
Pe.Se. cam ciudat arata rasnita aia rasturnata 
))
la 25.06.2012, 09:44
adicatelea la ce te-a dus mintea Dia?
la 25.06.2012, 09:55
la nimic
doar ma gandeam cum de n-ai vazut ca s-a rasturnat
la 25.06.2012, 10:02
minunat
la 25.06.2012, 11:42
f.f.f. buuuunnn...super

la 25.06.2012, 14:10
bun tare! si dovleceii! o bunatate!
COMENTEAZA