Piept de pui in crusta de nuci ~Reteta 300~Postat de Retetegg in Pui O reteta super usoara si foarte gustoasa, pe care merita sa o incercati. Eu am mancat prima data pui in crusta de nuci la mare, iar de atunci am tot avut in plan sa prepar si eu pieptul de pui astfel. O idee excelenta sa transformam clasicul snitel sau pui pane in ceva super yum :) Inapoi la reteta |
si eu duminica...implinesc 3 ani de bucataras.ro
Multumesc mult dragilor!!
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|