Piept de pui in sos de ceapa si rosiiPostat de miha in Pui
Inapoi la reteta
|
vezi pune ca sa pap
miha vin si eu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|