Piept de pui la gratar cu burgeri de cartofi :)
Postat de papabundetot in Pui 17 Iul 2013 | 3663 vizualizari
Cateodata inspiratia si ideile ma lasa de tot si atunci improvizez retete noi,dar ceea ce ma bucura este ca ele sunt mereu apreciate si le trecem la rubrica …”de tinut minte”. :)
Nu aveam cumparaturi facute si nici multe ingrediente pe acasa si in acest fel s-a nascut ideea acestui preparat care pana la urma a fost chiar delicios.
Inapoi la reteta
|
Comentarii (21)
la 17.07.2013, 11:47
Danaaaaaaaaaaaaaaaaaa , burgeri de pui sau de cartofi ?))
la 17.07.2013, 12:05
Di, MULTUMESC!!!!!!!!!!!! da e si pe blog...pai daca m-ai tras de urechi .
Problema e ca la laptopul de acasa nu imi merge tasta spatiu si de aceea evit sa scriu de acasa si pun poza si apoi a 2- a zi de la birou scriu mai relaxata.
la 17.07.2013, 12:10
Bunnnnnnnnnn!!
la 17.07.2013, 21:07
Mmm bun bun!
COMENTEAZA