Piept de pui la gratar cu burgeri de cartofi :)

Postat de papabundetot in Pui
17 Iul 2013 | 3664 vizualizari

Cateodata inspiratia si ideile ma lasa de tot si atunci improvizez retete noi,dar ceea ce ma bucura este ca ele sunt mereu apreciate si le trecem la rubrica …”de tinut minte”. :) Nu aveam cumparaturi facute si nici multe ingrediente pe acasa si in acest fel s-a nascut ideea acestui preparat care pana la urma a fost chiar delicios.

Inapoi la reteta

Comentarii (21)

la 17.07.2013, 09:23
Ai vrut sa te asiguri ca astazi ai mancare.
la 17.07.2013, 09:28
Ai făcut şi tu mai mult? Că-s unii pe aici care mănâncă mai mult am văzut eu
la 17.07.2013, 09:31
la 17.07.2013, 09:35
la 17.07.2013, 09:44
Deliciu!
la 17.07.2013, 09:44
da, padre, io si tu, nu?)
la 17.07.2013, 09:57
Padre...mai este acasa daca mai vrea cineva...
la 17.07.2013, 10:02
bun, bun...
la 17.07.2013, 10:04
la 17.07.2013, 10:34
Vreau si eu o portie....
la 17.07.2013, 10:38
Mmmmm, foarte bun
la 17.07.2013, 11:05
Mai am asa ca...cine vrea...va dau cu drag!
la 17.07.2013, 11:13
la 17.07.2013, 11:13
foarte bun!!!
la 17.07.2013, 11:45
Buuuuuuuuuuuuuuun ... ai pus-o si pe blog ??? ca dimineata m-ai pacalit

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or