Piept de pui la gratar cu burgeri de cartofi :)
Postat de papabundetot in Pui 17 Iul 2013 | 3664 vizualizari
Cateodata inspiratia si ideile ma lasa de tot si atunci improvizez retete noi,dar ceea ce ma bucura este ca ele sunt mereu apreciate si le trecem la rubrica …”de tinut minte”. :)
Nu aveam cumparaturi facute si nici multe ingrediente pe acasa si in acest fel s-a nascut ideea acestui preparat care pana la urma a fost chiar delicios.
Inapoi la reteta
|
Comentarii (21)
la 17.07.2013, 09:23
Ai vrut sa te asiguri ca astazi ai mancare.
la 17.07.2013, 09:28
Ai făcut şi tu mai mult? Că-s unii pe aici care mănâncă mai mult
am văzut eu

la 17.07.2013, 09:44
Deliciu!
la 17.07.2013, 09:44
da, padre, io si tu, nu?
)
la 17.07.2013, 09:57
Padre...mai este acasa daca mai vrea cineva...
la 17.07.2013, 10:02
bun, bun...
la 17.07.2013, 10:34
Vreau si eu o portie....
la 17.07.2013, 10:38
Mmmmm, foarte bun
la 17.07.2013, 11:05
Mai am asa ca...cine vrea...va dau cu drag!
la 17.07.2013, 11:13
foarte bun!!!
la 17.07.2013, 11:45
Buuuuuuuuuuuuuuun ... ai pus-o si pe blog ??? ca dimineata m-ai pacalit
COMENTEAZA