Pizza

Postat de Dya in Pizza
30 Apr 2011 | 6005 vizualizari

Imi place foarte mult pizza, dar cu toate acestea, o mananc destul de rar!

Inapoi la reteta

Comentarii (24)

la 30.04.2011, 11:36
Ce bine arata!
Am facut si eu, azinoapte))) pe la 11)))
aveam musafiri care le--au zis copiilor sa nu parasca ce am facut noi la ora aia )))
la 30.04.2011, 11:47
la 30.04.2011, 12:25
Ce bine arata parca as vrea si de aici putin
la 30.04.2011, 12:26
Gabytu mare zapacita iesti
la 30.04.2011, 12:34
asta e tot farmecul ei!
la 30.04.2011, 13:23
Dya, azi mananc numai la tine, atatea bunaciuni ai facut
la 30.04.2011, 13:42
Pai vin si eu la masa, daca e mai e vrun scaunel liber...foarte buna reteta de pizza...mai ales ca e facuta in casa. N-am mai facut de nu mai tin minte...din prostie...pt ca se gaseste pe toate drumurile si e mai comod...dar nu se compara cu ce ai preparat tu
la 30.04.2011, 13:56
multumesc draga MVMih!
Asa este, e mult mai gustoasa cea preparata in casa, plus ca stii sigur ce contine

Daca nu avem scaunele suficiente, nu'i bai,,, ne descurcam noi cu o patura groasa si pufoasa!
la 30.04.2011, 14:02
Ai pus de toate....trebuie sa fie delicioasa
la 30.04.2011, 14:07
asa este, a fost foarte gustoasa!
la 30.04.2011, 14:32
si mie imi place mult pizza
la 30.04.2011, 14:44
la 30.04.2011, 15:21
buna pizza interesante sfaturi
la 30.04.2011, 16:03
merci draga Lau!
la 30.04.2011, 18:42
si mie imi place..si ce ai aranjat-o

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or