PizzaPostat de Dya in Pizza Imi place foarte mult pizza, dar cu toate acestea, o mananc destul de rar! Inapoi la reteta |
))) pe la 11
)))
)))
...foarte buna reteta de pizza...mai ales ca e facuta in casa. N-am mai facut de nu mai tin minte...din prostie...pt ca se gaseste pe toate drumurile si e mai comod...dar nu se compara cu ce ai preparat tu
multumesc draga MVMih! 
interesante sfaturi
merci draga Lau!
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|