PizzaPostat de Miss_B in Pizza Cred ca pizza este o mancare pe gustul tuturor.Este mancarea mea preferata si o prepar o data pe saptamana. Inapoi la reteta |
Multumesc fetelor.Sper ca in timp sa devin o bucatareasa buna,am numai 2 ani de cand gatesc singurica si nu ma gandeam vreodata sa pun pe vreun site retetele pe care le fac.Insa de acum incolo voi fotografia tot ce gatesc
Si poze inclusiv din timpul prepararii
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|