Pizza
Postat de privatelaura in Pizza 7 Oct 2012 | 4944 vizualizari
David al meu este innebunit dupa pizza. Ce e drept, si mama lui la fel:P
Din seria, ceva rapid si gustos, asa de weekend ;)
Inapoi la reteta
|
Comentarii (31)
la 07.10.2012, 18:25
puteai sa ceri si tu 2-3 sticle....ce sa faci cu una
la 07.10.2012, 18:27
Incalzirea, Buni!
la 07.10.2012, 18:32
deci sa inteleg ca esti de cursa lunga
)
la 07.10.2012, 18:56
aoleoooo vreau si eu
e extraordinara
la 07.10.2012, 19:09
prezenta
la 07.10.2012, 19:21
Am venit si eu mai este o bucatica
la 07.10.2012, 19:23
foarte buna,si eu asi fi facut in seara asta dar n-am drojdie deci renunt,dar mi-ai facut o pofta mare mare
la 07.10.2012, 20:49
Am sosit si eu
la 07.10.2012, 21:00
place
la 07.10.2012, 21:51
va multumesc
la 08.10.2012, 07:01
buna
la 08.10.2012, 07:59
Oare este cineva caruia sa nu-i placa pizza ?
Minunata....
la 08.10.2012, 09:12
buna
la 08.10.2012, 12:44
va multumesc
COMENTEAZA