Pizza caseiPostat de panacris in Pizza Cei doi zmei au poftit la o pizza dupa ce au terminat treburile casei. Asa ca am "purces" la treaba, desi nu aveam in plan "bucatareala" azi, ca e sarbatoare. Dar avand ajutoare in casa, am considerat ca merita si ei un rasfat. Inapoi la reteta |
eu recunosc, dar parcă, parcă un pic de pizza tot n-aş refuza
. A fost "prea buna" si putina
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|