Pizza caseiPostat de panacris in Pizza Cei doi zmei au poftit la o pizza dupa ce au terminat treburile casei. Asa ca am "purces" la treaba, desi nu aveam in plan "bucatareala" azi, ca e sarbatoare. Dar avand ajutoare in casa, am considerat ca merita si ei un rasfat. Inapoi la reteta |
In primul rand economisesti timp, eu pun aluatul la facut si merg la cumparaturi
, sau ceva treburi prin casa, si in al doliea rand, iti iese tot timpul aluatul pufos si gustos, eu mereu am avut probleme cu aluaturile cu drojdie
. Nu lau in calcul ideea ca se mareste factura la curent
,gandestete doar la usurarea treburilor
E suparata cand nu are de "treaba"
Are impresia ca o neglijez
)
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|