Pizza consistenta
Postat de rocsi_1612 in Pizza 22 Ian 2012 | 5014 vizualizari
Inapoi la reteta
|
Comentarii (20)
la 22.01.2012, 12:33
Prima sosita primeste portie dubla
la 22.01.2012, 12:47
Daca-i consistenta , iau si io de pe farfuria de prezentare , mai Rocs . Ms frumos .
la 22.01.2012, 12:50
primesc si eu o felie
la 22.01.2012, 12:57
ce bunatate de pizza ne-ai pregatit
la 22.01.2012, 13:31
Cat de consistenta? Imi tine de foame vo 2 zile macar?

la 22.01.2012, 13:39
vrem si noi
( eu cu Mutulica)
la 22.01.2012, 13:58
pizza buna buna
la 22.01.2012, 14:35
abia ce m-am ridicat de la masa si dau cu ochii de pizza ta, mai rocsi...si nu ma pot abtine sa nu-mi fie pofta macar....
la 22.01.2012, 14:47
cand vii la desert,sa-mi aduci o felioara
la 22.01.2012, 15:06
poi cred si eu ca-i onsistenta Rocsi....cu asa ceva poti merge la coasa
....da in pahar ce ai, vin????
sa nu-mi zici ca-i suc, ca ma dezamagesti
....
la 22.01.2012, 15:20
vreau si eu asa o felie consistenta
la 22.01.2012, 15:39
ce buna e!!!
la 22.01.2012, 16:14
Multumesc tutror de aprecieri
-
Miha sa nu exageram
-Ada e vin
pentru cine bea
la 22.01.2012, 16:33
ce foame mi e
la 22.01.2012, 17:41
trebuie sa-mi fac...sigur nu mai ai
ce-mi place
COMENTEAZA