Pizza cu aluat subtirePostat de pusikmea in Pizza by oana si madi...in sfarsit am gasit o reteta care sa imi placa la nebunie, niciodata nu-mi iesea blatul asa cum vroiam pana am dat de reteta asta, ms fetelor :* Inapoi la reteta |
(nu ca io as fi fost prea activa
),dar voiam sa-mi faci o pizza.sarumana






si pun si furculitele




am fost in santier, vai de mine, abia am scapat



ms inca o data pt reteta


exact blatul pe care il cautam , felicitari
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|