Pizza ( cu blat cumparat )Postat de pusikmea in Pizza eram tare curioasa cum iese cu blat de cumparat si raman tot la varianta de a face eu blatul, e bun nu zic nu, dar in cazuri de urgenta... Inapoi la reteta |
dar cu blat cumparat n-am incercat pana acum, dar nici nu cred ca mai incerc
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|