Pizza cu blat pufosPostat de pusikmea in Pizza Nu stiu voi, dar eu azi, am avut o pofta nebuna de pizza, asa ca la cina am servit o felie de pizza cu un pahar de cola rece :) Inapoi la reteta |
,
Sarbatori fericite si pupici
pana o fac eu gust de la tine putin

|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|